Titan Fight Night sľubuje atraktívne zápasy s pútavými príbehmi: Tento chalan je budúcnosť MMA!

BRATISLAVA – Už tento týždeň čaká na fanúšikov bojových športov ďalší výnimočný event. Organizácia TFN (Titan Fight Night) sa predstaví v Edison Parku v Bratislave netradične v piatok 24.6.2022 od 18:00. V klietke sa predstavia bojovníci MMA, K1 či boxu, ktorých mená sú znalcom scény mimoriadne známe.

Lahôdkou večera by mal byť okrem iných aj súboj Tomáša Cigánika zo Spartakusu s Marekom Kvasnicom. V súboji ťažkých váh sa vpredsatví Tomáš Samek proti Lajočovi Pappovi, ktorý neokúsil trpkosť prehry. V klietke nebude chýbať ani jeden z najväčších talentov MMA scény Marek Medovarski, ktorý bojuje stále v amatérskom prostredí. Je šampiónom Slovenska asociácie MAMMAL a od roku 2018 je jednotkou perovej váhy. „S bojovými športami som začal v 14-tich rokoch, konkrétne kickboxom v Srbsku. Do Bratislavy som prišiel študovať a neskôr som sa dostal k MMA,“ konštatoval talentovaný bijec. „Od začiatku som hovoril, že Medovarski je budúcnosť. Neponáhľame sa do profi, chceme nabrať čo najviac skúseností v amatéroch,“ prezradil skúsený MMA zápasník a hlavný tréner CHAOSS Bratislava Kamil Cibinski. Medovarskeho súperom bude Samuel Lehocký v boxe v MMA rukaviciach. 

V atraktívnych dueloch nebudú chýbať ani zakladateľ Cvičiska Miroslav Tavel, ku ktorému sa pridá spolumajiteľ firmy Boris Topčič. Ten je známy aj tým, že trénuje Ronyho Paradeisera, Tomáša Deáka a nedávno bol trénerom v boxe aj Majka Spirita pred zápasom so Separom. Zárukou kvality je rozhodne organizačná ruka v podobe prezidenta slovenskej MMA asociácie MAMMAL Mareka Herdu, ktorý sa neustále venuje organizácii a chodu zväzu a organizácie TFN. 

Lístky na výnimočnú fighterskú udalosť, ktorá sa uskutoční 24.6.2021 v Edison Park v Bratislave, môžete zakúpiť už teraz na predpredaj.sk. Stream bude k dispozícii aj na Oktagon.tv. Pozor! Kapacita je obmedzená, preto neváhajte a lístky si zakúpte čo najskôr. 

NAJNOVŠIE

ČLÁNKY

Sleduj nás