TFN ponúka extrémne kvalitnú štartovku: Okrem šampiónov uvidíte aj domáci supertalent MMA!

BRATISLAVA – Už o mesiac sa v Bratislave uskutoční výnimočný galavečer bojových športov pod záštitou jedného z najskúsenejších promotérov na Slovensku. Na Titan Fight Night – TFN 9 sa fanúšikovia môžu tešiť na súboje v MMA, K1 či v boxe a v klietke sa predstavia mená ako Andrej Šimkulič, Marco Novák, Tomáš Cigánik či Marek Medovarski.

Spomínaný Medovarski patrí medzi najväčšie talenty nášho MMA, je stabilným členom slovenskej reprezentácie, je šampión amatérskej MMA ligy MAMMAL, je tiež držiteľom pásu poľskej organizácie MMA Maximus, je taktiež vicemajstrom Balkánu vo federácii WAKO. Andrej Šimkulič patrí medzi najznámejšie mená postojárskeho bojového športu, ktorý bude rovnako ako šampión Marco Novák zastávať farby Hanuman Gymu. V atraktívnych bojoch nebudú chýbať ani zakladateľ Cvičiska Miroslav Tavel, ku ktorému sa pridá spolumajiteľ Cvičiska a tréner Ronyho Paradeisera, Tomáša Deáka či Mareka Bartla, ktorým je tvrdý a nepredvídateľný Boris Topčič

Za celou akciou stojí dlhoročný podporovateľ MMA a tiež prezident Slovenského zväzu MMA – MAMMAL Marek Herda, ktorý odkryl zákulisie ďalšieho atraktívneho duelu. „Šimon Bertovič sa ako nádejný mladík, ktorý je rýchly a dynamický postaví Lukášovi Dlouhému. Obaja už mali medzi sebou aj jemný trashtalk, takže to bude vyostrené. Bude zaujímavé sledovať ako sa Dlouhý ako vojak z povolania popasuje s mladým borcom, ktorý vie rozdávať knokauty. Tlak na Dlouhého môže spôsobovať aj to, že scéna veľmi dobre vie, že je manželom známej slovenskej manažérky viacerých bojovníkov, a teda Niny Sedlákovej, ktorá ho bude pozorovať svojim profesionálnym pohľadom,“ prezradil Herda. 

Lístky na výnimočnú fighterskú udalosť, ktorá sa uskutoční 24.6.2021 v Edison Park v Bratislave, môžete zakúpiť už teraz na predpredaj.sk. Pozor! Kapacita je obmedzená, preto neváhajte a lístky si zakúpte čo najskôr. 

NAJNOVŠIE

ČLÁNKY

Sleduj nás